Menu
Events
User Sign Up or Log In
Search for
racers or transponders
Results
Alerts
Schedule
Entries
Entries
1. - Bambini + light, Rotax Mini + Micro
All Classes
All Classes
Bambini
Bambini light
Rotax Mini
#5
Aaron Bauerkämper
Bambini
#115
Julius Berthold
Bambini light
#32
Mathis Talke
Rotax Mini
#24
Mick Hartau
Bambini light
#19
Zino-Ferret Falke
Rotax Mini
2. - X30 Junior, OK Junior, Rotax Junior
#293
Bastian Barlage
Rotax Max Junior
#46
Finn Stiak
Rotax Max Junior
#258
Gregor Feigenspan
Rotax Max Junior
#200
Janne Mörtz
Rotax Max Junior
#16
Janne Stiak
Rotax Max Junior
#277
Kim-Leon Kublik
Rotax Max Junior
#202
Luca-Colin Scholz
Rotax Max Junior
3. - X30 Senior, OK, Rotax Senior
All Classes
All Classes
Rotax Senior
X30 Senior
#23
Claudia Henning
X30 Senior
#5
Erik Müller
X30 Senior
#330
Gian Luca Herder
Rotax Senior
#1
Henrik Schulze Frenking
X30 Senior
#28
Jan Schwark
Rotax Senior
#18
Jerome Rückert
X30 Senior
#22
Leon Oldewage
X30 Senior
#211
Max Busch
Rotax Senior
#310
Michel Gruber
X30 Senior
#33
Nico Mertinke
X30 Senior
#333
Norton-Griffith Fahlke
Rotax Senior, X30 Senior
#19
Paul Gerhardt
X30 Senior
#10
Philipp Damhuis
X30 Senior
#69
Philipp Rönforth
X30 Senior
#8, 88
Sam Bollacke
X30 Senior
4. - KZ 2, KZ 2 Gentlemen, Rotax DD2
All Classes
All Classes
KZ 2
KZ 2 Gentlemen
Rotax DD2
#41
Alexander Siegmund
Rotax DD2
#468
Benjamin Bellmann
Rotax DD2
#61
Christian Siegmund
Rotax DD2
#403
Denny Schalow
Rotax DD2
#3
Felix Arndt
KZ 2
#46
Giancarlo-Gino Lührs
KZ 2
#7
Hagen Biallas
KZ 2 Gentlemen
#74
Kevin Pöpke
KZ 2 Gentlemen
#27
Lukas Obeck
KZ 2
#53
Markus Rausch
KZ 2 Gentlemen
#144
Nico Heine
KZ 2 Gentlemen
#101
Niklas Schefter
KZ 2
#172
Rico Becker
KZ 2 Gentlemen
#21
Thomas Schmitz
Rotax DD2
Rundstrecken Einsteiger Cup
All Classes
All Classes
REC Gruppe A
REC Gruppe B
#25
Alexander Trinkenschuh
REC Gruppe B
#5
Benjamin Lebek
REC Gruppe A
#3
Celina Achilles
REC Gruppe A
#29
Colin Handro
REC Gruppe B
#4
Dean Olbrich
REC Gruppe A
#10
Fero Badeleben
REC Gruppe A
#22
Finn Mache
REC Gruppe B
#24
Finn Sadlowski
REC Gruppe B
#8
Hannes Ueberfeldt
REC Gruppe A
#6
Janec Gabrich
REC Gruppe A
#15
Jason Krajewski
REC Gruppe A
#28
Joshua Schmidt
REC Gruppe B
#7
Julian Kovacevic
REC Gruppe A
#2
Kevin Speer
REC Gruppe A
#14
Lenn Drewes
REC Gruppe A
#23
Leonard Shalaj
REC Gruppe B
#11
Mika Badeleben
REC Gruppe A
#16
Nils Häring
REC Gruppe A
#9
Oliver Kratsch
REC Gruppe A