Menu
Events
User Sign Up or Log In
Search for
racers or transponders
Results
Alerts
Schedule
Entries
Entries
Group 1=SM
#08
Andrea King
SM
#09
Andrew Devoto
SM
#122
Austin Smith
SM
#143
Bruce Allen
SM
#96
Bruce Bannister
SM
#155
Cam Ebben
SM
#16
Dan Goff
SM
#95
Jeff Van Bendegom
SM
#62
Jonathan Cullis
SM
#11
Matthew Novak
SM
#41
Myles Goertz
SM
#43
Rob May
SM
#12
Russell King
SM
#88
Samantha Silver
SM
#13
Senter Smith
SM
#27
Tom Brown
SM
#14
Tony Fornetti
SM
#07
Tyler Brown
SM
#92
Tyson Schwiesow
SM
Group 2=SRF3
#08
Andrea King
SRF3
#171
Ben Jacobs
SRF3
#06
Chris Prevenas
SRF3
#24
Christopher Michalak
SRF3
#85
Christopher Roethel
SRF3
#74
Connor Sanda
SRF3
#29
Dave Yahn
SRF3
#70
David De Bolt
SRF3
#61
Dean Cunningham
SRF3
#34
Douglas Loughead
SRF3
#04
Greg Miller
SRF3
#02
Jase Petty
SRF3
#59
Jason Pribyl
SRF3
#0
Jeff Beck
SRF3
#52
Jim Nash
SRF3
#91
Justin Elder
SRF3
#64
Matt Gray
SRF3
#42
Robert Barton
SRF3
#12
Russell King
SRF3
#49
Scott Barr
SRF3
#75
Scott Sanda
SRF3
#60
Timothy Gray
SRF3
Group 3=Big Bore OW: FA/C, FE2, FX, P1-2
All Classes
All Classes
FA
FE2
FX
P1
P2
#04
Brian Lindstrand
P2
#27
Dean Oppermann
FE2
#9
Greg Case
P1
#3
Jason Miller
P1
#32
Jeff Beck
FE2
#17
Jeffrey Antonelli
FA
#83
John Gyann
P2
#88
John Witherspoon
FE2
#09
J.R. Smart
FA
#99
Ken De Nault
FX
#71
Mark Greb
FE2
#5
Martin Wiedenhoeft
P2
#7
Mike Reupert
P2
#97
Richard Colburn
P2
#15
Rob Radmann
FA
Group 4=Small Bore OW: FV, FF, F6
All Classes
All Classes
F6
FF
FV
#87
Alexander Bertolucci
FV
#26
Brandon Abbott
FV
#88
Calvin Kautz
FF
#83
Daniel Guenther
FV
#35
Graham Loughead
FV
#06
Jeff Jorgenson
F6
#8
Jeff Loughead
FV
#31
Joseph Bertolucci
FV
#64
Josh Malecki
FV
#188
Mark Richardson
FV
#81
Michael Nitz
FV
#7
Paul Fichter
FV
#99
Rich Richardson
FV
#21
Tazio Stefanelli
FF
Group 5=Small Bore DOT CW: T2-4, STU, STL
All Classes
All Classes
STL
STU
T2
T3
T4
#18
Aaron Kaplan
T2
#85, 96
Bruce Bannister
STU
#35
Caleb Patrie
STL
#04
Camden Risch
STL
#86
Derek Chan
T3
#55
James Ebben
STL
#14
Joe Ebben
STL
#21
John Elder
STL
#73
John LoGiudice
T3
#19
Justin Elder
STL
#98
Kevin Fryer
T4
#09, 9
Maxwell James Kittleson
STL
#39
RIchard Mooney
T4
#17
Steve Smyczek
T3
Group 6=Small Bore Slicks CW: E-F-HP, GTL, B-Spec
All Classes
All Classes
B-Spec
EP
FP
HP
#63
Bill Collins
B-Spec
#6
Bill Verdien
FP
#20
Chris Schaafsma
HP
#42
Gerald Lamb
FP
#95
James Simaras
FP
#89
Jon Brakke
EP
#10
Jordan Wickert
B-Spec
#76
Kevin Stuckey
B-Spec
#5
Mark Goodman
B-Spec
#7
Matt Wolfe
B-Spec
#48
Michael Sturm
FP
#74
Mike Gnadt
FP
#18
Steve Sargis
HP
#38
Tim Schreyer
EP
#97
William Trainer
HP
Group 7=Big Bore CW: AS, T1, GT1-3, GTX*
All Classes
All Classes
GT1
GT2
T1
#31
Dave Ruehlow
GT1
#142
David Newman
T1
#70
Joe Koenig
GT2
#64
Jonathan Anderson
T1
#36
Joshua Carlson
GT2
#19
Justin Elder
GT2
#18
Paul Musschoot
GT1
#60
Timothy Gray
GT2