Menu
Events
User Sign Up or Log In
Search for
racers or transponders
Results
Alerts
Schedule
Entries
Results for SCCA Fall Sprints Double Divisional
CenDiv SCCA
Blackhawk Farms Raceway
Blackhawk - 1.9mi (cw)
10/08/2022 - 10/09/2022
By Date & Time
By Group
Sunday 10/9
R
3:00pm
Grp 5=T3-4 ITA-C ITJ/R/S SMT SMX S944 SMG
Official Results - Gp5=Sun Race
R
2:15pm
Grp 4=SR SRF Grp 4A=SRF3
Official Results - Gp4=Sun Race
R
1:30pm
Grp 3=ASR P1-2 S2 FA/C/E/E2/F/V/5 CFC FS FX CFF FST
Official Results - Gp3=Sun Race
R
12:45pm
Grp 2=GT1-3/A/X PX EP AS T1-2 ITE1 SPO SpecE46
Official Results - Gp2=Sun Race
R
11:00am
Grp 1=BG B-Spec LC FP HP GTL SM SPU STL/U ITE2
Official Results - Gp1=Sun Race
Q
10:30am
Grp 5=T3-4 ITA-C ITJ/R/S SMT SMX S944 SMG
Official Results - Gp5=Sun Qualifying
Q
9:55am
Grp 4=SR SRF Grp 4A=SRF3
Official Results - Gp4=Sun Qualifying
Q
9:25am
Grp 3=ASR P1-2 S2 FA/C/E/E2/F/V/5 CFC FS FX CFF FST
Official Results - Gp3=Sun Qualifying
Q
8:50am
Grp 2=GT1-3/A/X PX EP AS T1-2 ITE1 SPO SpecE46
Official Results - Gp2=Sun Qualifying
Q
8:15am
Grp 1=BG B-Spec LC FP HP GTL SM SPU STL/U ITE2
Official Results - Gp1=Sun Qualifying
Saturday 10/8
P
4:30pm
TT
Official Results - TT Session 3
R
4:00pm
Grp 5=T3-4 ITA-C ITJ/R/S SMT SMX S944 SMG
Official Results - Gp5=Sat Race
R
3:15pm
Grp 4=SR SRF Grp 4A=SRF3
Official Results - Gp4=Sat Race
R
2:30pm
Grp 3=ASR P1-2 S2 FA/C/E/E2/F/V/5 CFC FS FX CFF FST
Official Results - Gp3=Sat Race
R
1:45pm
Grp 2=GT1-3/A/X PX EP AS T1-2 ITE1 SPO SpecE46
Official Results - Gp2=Sat Race
R
1:00pm
Grp 1=BG B-Spec LC FP HP GTL SM SPU STL/U ITE2
Official Results - Gp1=Sat Race
P
12:30pm
TT
Official Results - TT Session 2
P
11:00am
TT
Official Results - TT Session 1
Q
10:45am
Grp 5=T3-4 ITA-C ITJ/R/S SMT SMX S944 SMG
Official Results - Gp5=Sat Qualifying
Q
10:10am
Grp 4=SR SRF Grp 4A=SRF3
Official Results - Gp4=Sat Qualifying
Q
9:40am
Grp 3=ASR P1-2 S2 FA/C/E/E2/F/V/5 CFC FS FX CFF FST
Official Results - Gp3=Sat Qualifying
Q
9:05am
Grp 2=GT1-3/A/X PX EP AS T1-2 ITE1 SPO SpecE46
Official Results - Gp2=Sat Qualifying
Q
8:30am
Grp 1=BG B-Spec LC FP HP GTL SM SPU STL/U ITE2
Official Results - Gp1=Sat Qualifying
Grp 1=BG B-Spec LC FP HP GTL SM SPU STL/U ITE2
R
11:00am
10/9
Gp1=Sun Race
Official Results
Q
8:15am
10/9
Gp1=Sun Qualifying
Official Results
R
1:00pm
10/8
Gp1=Sat Race
Official Results
Q
8:30am
10/8
Gp1=Sat Qualifying
Official Results
Grp 2=GT1-3/A/X PX EP AS T1-2 ITE1 SPO SpecE46
R
12:45pm
10/9
Gp2=Sun Race
Official Results
Q
8:50am
10/9
Gp2=Sun Qualifying
Official Results
R
1:45pm
10/8
Gp2=Sat Race
Official Results
Q
9:05am
10/8
Gp2=Sat Qualifying
Official Results
Grp 3=ASR P1-2 S2 FA/C/E/E2/F/V/5 CFC FS FX CFF FST
R
1:30pm
10/9
Gp3=Sun Race
Official Results
Q
9:25am
10/9
Gp3=Sun Qualifying
Official Results
R
2:30pm
10/8
Gp3=Sat Race
Official Results
Q
9:40am
10/8
Gp3=Sat Qualifying
Official Results
Grp 4=SR SRF Grp 4A=SRF3
R
2:15pm
10/9
Gp4=Sun Race
Official Results
Q
9:55am
10/9
Gp4=Sun Qualifying
Official Results
R
3:15pm
10/8
Gp4=Sat Race
Official Results
Q
10:10am
10/8
Gp4=Sat Qualifying
Official Results
Grp 5=T3-4 ITA-C ITJ/R/S SMT SMX S944 SMG
R
3:00pm
10/9
Gp5=Sun Race
Official Results
Q
10:30am
10/9
Gp5=Sun Qualifying
Official Results
R
4:00pm
10/8
Gp5=Sat Race
Official Results
Q
10:45am
10/8
Gp5=Sat Qualifying
Official Results
TT
P
4:30pm
10/8
TT Session 3
Official Results
P
12:30pm
10/8
TT Session 2
Official Results
P
11:00am
10/8
TT Session 1
Official Results