Menu
Events
User Sign Up or Log In
Search for
racers or transponders
Results
Alerts
Schedule
Entries
Entries
Group 1 Practice 1 (8 min)
All Classes
All Classes
4-Cycle Cadet
4-Cycle Jr.
4-Cycle Masters
4-Cycle Sr.
IAME X30 Junior
IAME X30 Senior
#82
Andy Nish
4-Cycle Sr.
#9
Ayrton Littel
4-Cycle Sr.
#1
Brody Tomlinson
4-Cycle Jr.
#9
Collin Ruess
4-Cycle Cadet
#49
Dylan Peck
4-Cycle Jr.
#032
Ethan Raap
4-Cycle Sr.
#11
Evan Concepcion
4-Cycle Jr.
#14
Gary Walters
4-Cycle Masters
#108, 308
Hannah Greenemeier
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#315, 603
Jacob Gulick
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#027
Jay J Ruess
4-Cycle Masters
#13
John Ruess
IAME X30 Senior
#339
Jordan Moore
4-Cycle Jr.
#214, 708
Josh Pierson
4-Cycle Jr., IAME X30 Junior
#220
Joshua Fine
4-Cycle Sr.
#99
Kailer Anderson
4-Cycle Jr.
#11
Kaiti Wood
4-Cycle Sr.
#41
Leslie Stark
4-Cycle Masters
#4
Lukas Gruber
4-Cycle Masters
#316
Luke Selliken
IAME X30 Senior
#06
Marina Yardley
4-Cycle Sr.
#3
Mia Gruber
4-Cycle Cadet
#02
Mike Beeny
4-Cycle Sr.
#00
Mitchel West
4-Cycle Sr.
#5
Richard Fine
4-Cycle Masters
#23
Ryan Pool
4-Cycle Sr.
#24
Samantha Ruess
4-Cycle Cadet
#027
Shengwei Yang
4-Cycle Sr.
#801
Tevin Robbins
4-Cycle Sr.
#462
Tucker Peck
4-Cycle Sr.
#40
Tyler Davies
4-Cycle Sr.
#016
Walker Hess
4-Cycle Sr.
Group 2 Practice 2 (8 min)
All Classes
All Classes
4-Cycle Cadet
4-Cycle Jr.
4-Cycle Masters
4-Cycle Sr.
IAME X30 Junior
IAME X30 Senior
#82
Andy Nish
4-Cycle Sr.
#9
Ayrton Littel
4-Cycle Sr.
#1
Brody Tomlinson
4-Cycle Jr.
#23
Carson Vriens
4-Cycle Jr.
#9
Collin Ruess
4-Cycle Cadet
#49
Dylan Peck
4-Cycle Jr.
#032
Ethan Raap
4-Cycle Sr.
#11
Evan Concepcion
4-Cycle Jr.
#14
Gary Walters
4-Cycle Masters
#108, 308
Hannah Greenemeier
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#315, 603
Jacob Gulick
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#027
Jay J Ruess
4-Cycle Masters
#13
John Ruess
IAME X30 Senior
#339
Jordan Moore
4-Cycle Jr.
#214, 708
Josh Pierson
4-Cycle Jr., IAME X30 Junior
#220
Joshua Fine
4-Cycle Sr.
#99
Kailer Anderson
4-Cycle Jr.
#11
Kaiti Wood
4-Cycle Sr.
#41
Leslie Stark
4-Cycle Masters
#4
Lukas Gruber
4-Cycle Masters
#313
Luke Selliken
IAME X30 Senior
#06
Marina Yardley
4-Cycle Sr.
#3
Mia Gruber
4-Cycle Cadet
#02
Mike Beeny
4-Cycle Sr.
#00
Mitchel West
4-Cycle Sr.
#9
Oyvind Ragnhildstveit
4-Cycle Masters
#5
Richard Fine
4-Cycle Masters
#23
Ryan Pool
4-Cycle Sr.
#24
Samantha Ruess
4-Cycle Cadet
#027
Shengwei Yang
4-Cycle Sr.
#9
Stian Ragnhildstveit
IAME X30 Senior
#801
Tevin Robbins
4-Cycle Sr.
#462
Tucker Peck
4-Cycle Sr.
#40
Tyler Davies
4-Cycle Sr.
#016
Walker Hess
4-Cycle Sr.
Group 3 Qualifying
All Classes
All Classes
4-Cycle Cadet
4-Cycle Jr.
4-Cycle Masters
4-Cycle Sr.
IAME X30 Junior
IAME X30 Senior
Shifter Sr.
#82
Andy Nish
4-Cycle Sr.
#14, 9
Ayrton Littel
4-Cycle Sr., Shifter Sr.
#11
Bonnier Moulton
Shifter Sr.
#1
Brody Tomlinson
4-Cycle Jr.
#23
Carson Vriens
4-Cycle Jr.
#9
Collin Ruess
4-Cycle Cadet
#49
Dylan Peck
4-Cycle Jr.
#032
Ethan Raap
4-Cycle Sr.
#11
Evan Concepcion
4-Cycle Jr.
#14
Gary Walters
4-Cycle Masters
#108, 308
Hannah Greenemeier
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#315, 603
Jacob Gulick
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#027
Jay J Ruess
4-Cycle Masters
#13
John Ruess
IAME X30 Senior
#339
Jordan Moore
4-Cycle Jr.
#214, 708
Josh Pierson
4-Cycle Jr., IAME X30 Junior
#220
Joshua Fine
4-Cycle Sr.
#649
Justin Peck
Shifter Sr.
#99
Kailer Anderson
4-Cycle Jr.
#11
Kaiti Wood
4-Cycle Sr.
#41
Leslie Stark
4-Cycle Masters
#4
Lukas Gruber
4-Cycle Masters
#313
Luke Selliken
IAME X30 Senior
#06
Marina Yardley
4-Cycle Sr.
#3
Mia Gruber
4-Cycle Cadet
#02
Mike Beeny
4-Cycle Sr.
#00
Mitchel West
4-Cycle Sr.
#9
Oyvind Ragnhildstveit
4-Cycle Masters
#5
Richard Fine
4-Cycle Masters
#23, 42
Ryan Pool
4-Cycle Sr., Shifter Sr.
#24
Samantha Ruess
4-Cycle Cadet
#027
Shengwei Yang
4-Cycle Sr.
#9
Stian Ragnhildstveit
IAME X30 Senior
#801
Tevin Robbins
4-Cycle Sr.
#462
Tucker Peck
4-Cycle Sr.
#40
Tyler Davies
4-Cycle Sr.
#016
Walker Hess
4-Cycle Sr.
Group 4 Pre-final
All Classes
All Classes
4-Cycle Cadet
4-Cycle Jr.
4-Cycle Masters
4-Cycle Sr.
IAME X30 Junior
IAME X30 Senior
Shifter Sr.
#82
Andy Nish
4-Cycle Sr.
#14, 9
Ayrton Littel
4-Cycle Sr., Shifter Sr.
#49
Bonnier Moulton
Shifter Sr.
#1
Brody Tomlinson
4-Cycle Jr.
#23
Carson Vriens
4-Cycle Jr.
#9
Collin Ruess
4-Cycle Cadet
#49
Dylan Peck
4-Cycle Jr.
#032
Ethan Raap
4-Cycle Sr.
#11
Evan Concepcion
4-Cycle Jr.
#14
Gary Walters
4-Cycle Masters
#108, 308
Hannah Greenemeier
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#315, 603
Jacob Gulick
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#027
Jay J Ruess
4-Cycle Masters
#13
John Ruess
IAME X30 Senior
#339
Jordan Moore
4-Cycle Jr.
#214, 708
Josh Pierson
4-Cycle Jr., IAME X30 Junior
#220
Joshua Fine
4-Cycle Sr.
#249
Justin Peck
Shifter Sr.
#99
Kailer Anderson
4-Cycle Jr.
#11
Kaiti Wood
4-Cycle Sr.
#41
Leslie Stark
4-Cycle Masters
#4
Lukas Gruber
4-Cycle Masters
#313
Luke Selliken
IAME X30 Senior
#6
Marina Yardley
4-Cycle Sr.
#3
Mia Gruber
4-Cycle Cadet
#02
Mike Beeny
4-Cycle Sr.
#00
Mitchel West
4-Cycle Sr.
#9
Oyvind Ragnhildstveit
4-Cycle Masters
#5
Richard Fine
4-Cycle Masters
#23, 42
Ryan Pool
4-Cycle Sr., Shifter Sr.
#24
Samantha Ruess
4-Cycle Cadet
#027
Shengwei Yang
4-Cycle Sr.
#9
Stian Ragnhildstveit
IAME X30 Senior
#801
Tevin Robbins
4-Cycle Sr.
#462
Tucker Peck
4-Cycle Sr.
#40
Tyler Davies
4-Cycle Sr.
#318
Walker Hess
4-Cycle Sr.
Group 5 Final
All Classes
All Classes
4-Cycle Cadet
4-Cycle Jr.
4-Cycle Masters
4-Cycle Sr.
IAME X30 Junior
IAME X30 Senior
Shifter Sr.
#82
Andy Nish
4-Cycle Sr.
#14, 9
Ayrton Littel
4-Cycle Sr., Shifter Sr.
#49
Bonnier Moulton
Shifter Sr.
#1
Brody Tomlinson
4-Cycle Jr.
#23
Carson Vriens
4-Cycle Jr.
#9
Collin Ruess
4-Cycle Cadet
#49
Dylan Peck
4-Cycle Jr.
#032
Ethan Raap
4-Cycle Sr.
#11
Evan Concepcion
4-Cycle Jr.
#14
Gary Walters
4-Cycle Masters
#108, 308
Hannah Greenemeier
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#315, 603
Jacob Gulick
4-Cycle Sr., IAME X30 Senior
#027
Jay J Ruess
4-Cycle Masters
#13
John Ruess
IAME X30 Senior
#339
Jordan Moore
4-Cycle Jr.
#214, 708
Josh Pierson
4-Cycle Jr., IAME X30 Junior
#220
Joshua Fine
4-Cycle Sr.
#249
Justin Peck
Shifter Sr.
#99
Kailer Anderson
4-Cycle Jr.
#11
Kaiti Wood
4-Cycle Sr.
#41
Leslie Stark
4-Cycle Masters
#4
Lukas Gruber
4-Cycle Masters
#313
Luke Selliken
IAME X30 Senior
#6
Marina Yardley
4-Cycle Sr.
#3
Mia Gruber
4-Cycle Cadet
#02
Mike Beeny
4-Cycle Sr.
#00
Mitchel West
4-Cycle Sr.
#9
Oyvind Ragnhildstveit
4-Cycle Masters
#5
Richard Fine
4-Cycle Masters
#23, 42
Ryan Pool
4-Cycle Sr., Shifter Sr.
#24
Samantha Ruess
4-Cycle Cadet
#027
Shengwei Yang
4-Cycle Sr.
#9
Stian Ragnhildstveit
IAME X30 Senior
#801
Tevin Robbins
4-Cycle Sr.
#462
Tucker Peck
4-Cycle Sr.
#40
Tyler Davies
4-Cycle Sr.
#318
Walker Hess
4-Cycle Sr.